O dealerství

Firma Jiří Souček s.r.o. je 100% vlastněná jejím majitelem, Jiřím Součkem, vyučeným automechanikem s bohatou praxí, absolventem střední automobilové školy. Jako jeden z prvních podnikatelů na jindřichohradecku začal s půjčovnou osobních a nákladních vozidel.

ren-soucek-tema.jpg

O nás


Koncem února 1993 otevřel autosalon a servis značky RENAULT v blízkosti svého rodinného domu v Lásenici nedaleko Jindřichova Hradce. Postupně zvětšující se prodeje nových a ojetých vozů a zejména poptávka po servisních službách vedla logicky v roce 1998 k rozšíření areálu v Lásenici o další servisní místa. Do dnes servisní areál v Lásenici slouží jako dílna pro opravu karoserií.

V roce 1998 jsme zakoupili pozemek v Jindřichově Hradci pro plánovanou výstavbu nového areálu. O rok později se kvůli široké modelové řadě vozů značky RENAULT prodej nových a ojetých vozů přemístil do pronajatých prostor v Jarošovské ulici v Jindřichově Hradci. Tímto krokem se prodej vozů více jak zdvojnásobil.

V roce 2002 byl zahájen prodej automobilů značky DACIA, tehdy již patřící do koncernu RENAULT Group. Tentýž rok započala svépomocí stavba nového areálu na Jiráskově předměstí v Jindřichově Hradci a prodejní úspěchy dovršily čísla 1.000 nových předaných vozů RENAULT konečným zákazníkům. Šťastným majitelem jubilejního prodaného vozu, červeného Renault Twingo s automatickou převodovkou, se stala paní Marie Salabová z Jindřichova Hradce.

V květnu 2004 bylo otevřeno dosavadní působiště a nové sídlo firmy, nový autosalon pro značku RENAULT a DACIA s plánovaným rozšířením o další značky, což začala umožňovat tzv. bloková vyjímka Evropské unie. Spolu s autosalony bylo vybudováno nové servisní zázemí s pěti servisními místy.
V září 2005 byl zahájen prodej a servis nových vozů KIA MOTORS. Volba této značky byla jednoznačná, nové atraktivní modely, široká paleta vozů SUV, vzrůstající kvalita vozů a plány na výrobu klíčových modelů v Evropě zaručovaly vzrůstající prodeje této ambiciózní značky. Vozy KIA dobře vyplnily mezeru na trhu a příliš si nekonkurovaly vozům RENAULT a DACIA, se kterými byla naše firma dlouhá léta spojována.

V roce 2010 jsme rozšířili přístavbou servisní zázemí na 11 servisních stání, sklad náhradních dílů a sezónní sklad pneumatik našich zákazníků. Zvětšena byla plocha pro nabídku ojetých vozů, kterých máme v nabídce stále kolem čtyřiceti. Nejpodstatnější změnou bylo rozšíření portfolia nabízených automobilů o značku VOLKSWAGEN. Díky tomu se stává náš autosalon s největším výběrem nových vozů pod jednou střechou a největším prodejcem nových vozů na jindřichohradecku.

Jsme rodinná firma, zakládající si na slušném, férovém a profesionálním jednání. Všichni naši zaměstnanci se podrobují odborným školení, jsou motivováni na základě spokojenosti zákazníků s poskytnutými službami. Stovky prodávaných vozů ročně a více jak 17 let existence jsou důkazem, že prodejem vozidla naše služby nekončí, ale naopak začínají. Rádi se postaráme o všechny starosti a radosti spojené s provozem Vašeho automobilu.

S úctou Jiří Souček st.
Majitel, jednatel společnost

Prodáváme vozy značek